Producenci

AKUMULATORKI PANASONIC ENELOOP PRO AA R6 JAPAN

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 11,70 zł 11.70
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Eneloop
Kod produktu: C6FE-76858

Opis

Akumulatorki Panasonic Eneloop PRO R6/AA 2600mAh Ni-MH BK-3HCDE     
 
 NAJWYŻSZY MODEL BK-3HCDE
 - najświeższa produkcja
- zachowuje 70% pojemności po 5 latach!
- pracuje w niskich temperaturach do -20st. C!
- naładowany w procesie produkcji energią słoneczną
zapakowane w pojemnik wielokrotnego użytku (przy zakupie 4 szt)
Made in Japan
 
Akumulatorki nowe wyprodukowane w listopadzie 2016 roku.

Poniżej pokazano gdzie umieszczona jest data produkcji, aukcja dotyczy tych wyprodukowanych w 11-2016 roku, te przedstawione na zdjęciu poniżej były wyprodukowane w 02-2016 r.

Akumulatorki Panasonic Eneloop R6/AA 2500mAh Ni-MH BK-3HCDE
oznaczenia: HR04 / MICRO / BK-3HCDE
opis: akumulator niklowo-wodorkowy
pojemność typowa: 2600 mAh
pojemność minimalna: 2500 mAh
napięcie [V]: 1.2
średnica [mm]: 14.5
wysokość [mm]: 50.5
 
Aukcja dotyczy 1szt.
Przy zakupie 4 szt. kupujący otrzyma plastikowe opakowanie box wielokrotnego użytku gratis.

We wrześniu 2016r. Przeprowadziliśmy test. Zmierzyliśmy pojemność sprzedawanych przez nas akumulatorków.

 Poniżej na zdjęciu pokazano jaką mają pojemność po rozładowaniu prądem 100mA , po wyciągnięciu z pudełka (bez ładowania)
 
Po naładowaniu prądem 200mA i rozładowaniu 100mA mają pojemność
 
Z przeprowadzonego testu wynika, że pojemność po naładowaniu jest taka jaką deklaruje producent. Nie używane akumulatorki jednak tracą szybciej pojemność i raczej są małe szanse, że będą gotowe do działania po 2 lub 5 latach.
 
Poniżej opis z katalogu producenta.
 
Eneloop to akumulator o długim okresie eksploatacji, fabrycznie naładowany. Pozwala oszczędzić energię i pieniądze. Teraz można go naładować i rozładować nawet 2100 razy.


Czym jest eneloop?

To nowe akumulatorki, z których można korzystać równie łatwo, jak z tradycyjnych baterii, a następnie ponownie naładować. Eneloop to nowe akumulatorki, który mogą zmienić twój styl życia.


 
Eneloop to ekologiczne akumulatory nowej generacji, popularne w ponad 60 krajach na całym świecie, proponują zmianę stylu życia i „ponowne wykorzystywanie” zamiast „wyrzucania”. Zmień przyszłość naszego środowiska, zmieniając swoje baterie.


Korzyści ekonomiczne

Mimo że koszt początkowy akumulatorów jest wysoki, inwestycja w technologię eneloop zwraca się zaledwie po kilku cyklach ładowania, a zysk w długim okresie jest bardzo duży.
Akumulatory eneloop można ładować aż do 2100 razy.


Porównanie akumulatorów eneloop z tradycyjnymi bateriami

Gotowość do użycia

Akumulatory eneloop są sprzedawane wstępnie naładowane i są gotowe do natychmiastowego użycia po zakupie. Nie ma potrzeby ładować ich przed użyciem.

 
Niski współczynnik samoczynnego rozładowania

Podczas gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed użyciem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technologia eneloop firmy Panasonic sprawia, że akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swojego ładunku nawet przez 10 lat.
 
Możliwość przetworzenia i ekologiczność

Szacuje się, że w zeszłym roku wyrzucono ponad 40 miliardów tradycyjnych baterii. Akumulatory eneloop to synonim energii odnawialnej — można je ładować nawet 2100 razy! Użycie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże chronić środowisko.
 
 
Dzięki systemowi Green Power Certification System akumulator eneloop zostaje fabrycznie naładowany „ekologiczną” energią z ogniw fotowoltaicznych

Akumulator o stabilnym poziomie napięcia

Jedną z głównych cech technologii eneloop jest wyższy poziom napięcia. Wiele urządzeń wyłącza się lub sygnalizuje niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Tradycyjny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny bardzo szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić znacznie więcej zdjęć.

 
Praca w niskich temperaturach

Akumulatory eneloop charakteryzują się doskonałą wydajnością przy temperaturze 0°C i można ich używać nawet w temperaturze -20°C.
 
Charakterystyka rozładowania przy 0°C (przy rozładowaniu ciągłym 500 mA)
 
 
 
Akumulator eneloop jest w stanie utrzymać niski współczynnik samoczynnego rozładowania nawet w temperaturze –20°C. Czas pracy będzie krótszy niż w przypadku temperatury pokojowej.
 
Ładowanie w łatwy sposób

Do ładowania akumulatorków eneloop można oczywiście używać wszystkich ładowarek, które przeznaczone są do ładowania akumulatorków niklowo-wodorkowych (Ni-MH).

Opinie o produkcie AKUMULATORKI PANASONIC ENELOOP PRO AA R6 JAPAN (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl