Producenci

Baterie alkaliczne i litowe

Przedstawiamy niezwykle szeroką ofertę baterii alkalicznych, w tym również popularnych baterii AAA i AA, czy też baterii 9V 6LR61 lub CR2016 3V.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo między innymi baterie do aparatów słuchowych, pilotów, zegarów, zabawek i innych urządzeń. Duży wybór i atrakcyjne ceny w połączeniu z wysoką jakością sprawiają, że każdy bez problemu znajdzie w naszym sklepie to czego szuka. W sprzedaży dostępne są wyłącznie baterie znanych producentów o potwierdzonej jakości.

Zalety baterii alkalicznych

Baterie alkaliczne posiadają wysoką pojemność, dużą żywotność oraz szeroki zakres temperatur w jakich pracują. Ponadto ryzyko wylania się elektrolitu po rozładowaniu baterii alkalicznej jest zdecydowanie niższe niż w przypadku baterii innego rodzaju.

Baterie alkaliczne doskonale spełniają swoją funkcję w niewielkich przenośnych urządzeniach jak np. latarki, gry, aparaty telefoniczne.

Zalety baterii litowych

Baterie litowe są produkowane w oparciu o technologię łączącą zastosowanie litu i dwutlenku manganu lub płynnych materiałów katodowych, które wykazują niski próg zamarzania. Dzięki temu, baterie są odporne na działanie niskich temperatur oraz posiadają dużą koncentrację energii przy zachowaniu niskiej wagi. Ponadto baterie litowe wykazują niskie ryzyko samorozładowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl